جستجو


[جستجوی پیشرفته ]
آگهی ها
تقویم
مرداد
۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
وضعیت آب و هوا
 
اطلاعات هواشناسي اين شهر در دسترس نيست
ساعت
حسابداری سیب

این نرم افزار توانایی کنترل وضعیت حسابهای مشتریان،وضعیت چک ها، خرید ، فروش و انبار را دارد. کار با این نرم افزار بسیار راحت می باشد و ظاهری کاربر پسند دارد. این نرم افزار در دو نسخه تکی و تحت شبکه آماده و قابل عرضه است.

تعداد بازديد :۱۱۸۶۶ ادامه مطلب
پیام رسان بلوتوث

این نرم افزار امکان ارسال پیام را به تلفن های همراه از طریق بلوتوث میسر می سازد. پس از نصب این نرم افزار بر روی رایانه خود خواهید توانست عکس، انیمیشن،متن را به تلفن های همراه در برد بلوتوث خود ارسال نمائید. ارسال این پیام ها کاملا خودکار و طبق برنامه داده شده از سوی کاربر انجام می شود

تعداد بازديد :۹۰۵۵ ادامه مطلب
امنیت آبی

این نرم افزار به شما امکان می دهد سیستم رایانه شخصی خود را بوسیله بلوتوث قفل نمائید. نحوه کار این سیستم به این گونه است که پس از نصب نرم افزار بر روی سیستم رایانه خود و فعال سازی حالت امنیتی آن، سیستم از شما درخواست می کند که تلفن همراه خود را به آن معرفی نمایید. اکنون شما آماده هستید. به محض دور شدن از کامپیوتر خود سیستم شما را ردگیری می کند و اگر بیش از 3 متر از سیستم خود فاصله بگیرید سیستم شما بلافاصله قفل شده و به احدی اجازه استفاده از آن را نمی دهد حتی با خاموش و روشن کردن. در صورتی که دوباره به پشت میزکارتان برگردید سیستم شما بصورت اتوماتیک از حالت قفل خارج و می توانید به کارتان ادامه دهید.

تعداد بازديد :۹۰۷۳ ادامه مطلب
گالری عکس
عنوان:‍‍Transparent creatures
توضيح :موجودات شفاف

تعداد كل عكسهاي موجود :۵۳۵


لغت نامه
کلمه:
نظرسنجی
آیا میدانستید ایده افزار در الکامپ 92 شرکت داشته است؟
بله
خیر

تعداد آراء: ۲۲

اوقات شرعی
اذان صبح : ۰۴:۴۲:۰۷
طلوع خورشيد : ۰۶:۱۸:۱۳
اذان ظهر : ۱۳:۰۹:۵۴
غروب خورشيد : ۲۰:۰۱:۰۳
اذان مغرب : ۲۰:۱۹:۲۴